KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Kapadokya Turu Fiyatları


Kapadokya Turları

Yeni gideceğiniz bir şehir var bölgeyi gezmek için sabırsızlanıyorsunuz. Bu yapacağınız gezinti için bir tur şirketi araştırmaya başladınız peki nelere dikkat etmelisiniz.

Kapadokya Tur Şirketleri

Kapadokya tur şirketleri araştıran gezi severler için dikkat edilmesi gereken birkaç nokta öne çıkıyor. İlki tur şirketi bölgeyi ne kadar iyi tanıyor, referans verebileceği bölgeye başka turlar düzenlemiş mi? Program titizlikle hazırlanmış mı? Günümüz ekonomik koşulları ve pandemi sonrası süreç göz önüne alınırsa insanlar gezintilerini artık turlar ile yapmayı tercih ediyor. Bunun genel nedenlerinin en önemlisi tur ile yapılan gezinin daha ekonomik olması oluyor.Tabi ki bu şartlar altında tur talepleri arttıkça farklı firmalarda hizmet vermeye başlamış bulunuyor. Kapadokya tur şirketleri hakkında bilgi sahibi olmak için bölge de yapılan aktivitelere olan hakim olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. Dolu bir tur programı ile ister günübirlik ister konaklamalı olsun tam verimle muhteşem bir gezi yapabilirsiniz. Kapadokya da yapılacak birçok aktivite var olmasına rağmen, elbet ilk akla gelen gökyüzünde bir yağlı boya tablosu görüntüsü oluşturan balon turları. Peki balon turları fiyatları ne kadar? Ürgüp balon fiyatları ücreti nedir?

Ürgüp Balon Fiyatları

Ürgüp balon fiyatları sorusunun cevabı özellikle Türk ziyaretçilerin tepkisini çekse de bir kez olsun deneyimlenmesi gerektiği fikrini savunan kişi sayısı da az değil. Ürgüp balon fiyatları öğrenmeden önce eğer tura katılmak istiyorsanız bölgede balon turu hizmeti veren çok sayıda firmadan rezervasyon yaptırmanız gerektiğini hatırlatalım. 25 kadar firma balon turu hizmeti veriyor ve tur sabahın erken saatlerinde vadide gerçekleşiyor Ürgüp balon turu fiyatları ise yılın yoğun dönemine ve kurun o zamanki durumuna göre değişiklik gösteriyor.

Yine de ortalama ne kadar olacağını kestirebiliyoruz. Üç tip uçuş keyfi sunan firmalar standart, konfor ve lüx olarak balonda uçuş yapacak kişi sayısına göre farklı paketler sunmakta.
Standart ; 24 kişi olacak şekilde planlanan uçuşlarda balon içinde 24 ziyaretçi vardır ve fiyatları 2022 2550 – 2650 TL arasında firmadan firmaya, ziyaret yoğunluğuna göre değişmektedir.
Konfor; 20 kişilik olarak gerçekleştirilir, 3000 - 3400 TL arasındadır.

Lüx; 14 kişi olarak uçuş hizmeti verir ve kişi başı ücreti 4250 – 5750 TL civarındadır. Peki Kapadokya da yapılacak tek aktivite balon turu mu? Tabi ki hayır bölge de gezilecek, deneyimlenecek çok şey vardır.İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.