KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Kartalkaya Kayak Merkezleri


Kartalkaya Kayak Merkezleri

Türkiye'nin batısındaki Bolu ilinde bulunan bir kayak merkezidir. Kartalkaya kayak merkezleri dağ manzarasının yanı sıra kayak ve snowboard imkanları ile tanınır. Bölgede, her seviyeden kayakçı ve snowboardcular için çeşitli tesisler ve hizmetler sunan birkaç kayak merkezi bulunmaktadır. Kartalkaya kayak merkezleri arasında telesiyejler, kayak kiralama, kayak okulları ve restoran veya kafeler yer alabilir. Kartalkaya'da kayak ve snowboard dışında buz pateni, hedikle yürüyüş, kros kayağı gibi diğer kış sporları ve aktiviteleri de Kartalkaya'da gerçekleştirilmektedir. Bölge, yamaçlarda geçen bir günün ardından rahatlatıcı ve gençleştirici bir deneyim sunan termal banyolarıyla da popülerdir.


Kartalkaya Otelleri

Kartalkaya'da lüks tatil köylerinden daha mütevazı konaklama yerlerine kadar birçok otel ve pansiyon bulunmaktadır. Bu oteller, kayak kiralama, kayak dersleri, spa uygulamaları ve yemek seçenekleri dahil olmak üzere gezginlerin ihtiyaçlarına uygun çeşitli olanaklar ve hizmetler sunmaktadır. Tesis, dağlık bir bölgede yer almaktadır ve dünyanın dört bir yanından gelen kış sporları meraklıları için popüler bir destinasyondur.

• Dorukkaya ski Mountain resort 2475₺ geceliği

• Kaya palazzo ski 3663₺ geceliği

• Grand Kartol Hotel 1850₺ geceliği

• Golden Key Hotel 3600₺ geceliği

Bu fiyatlar 1 gece olup çift kişiliktir. Detaylı oda fiyatların da fiyatlar değişiklik göstermektedir. En uygun olacak şekilde fiyatlar yazılmıştır.

Kartalkaya Kayak Merkez

Kartalkaya Kayak Merkezi, Türkiye'nin Bolu ilinde bulunan bir kayak merkezidir. Kayak ve snowboard tesislerinin yanı sıra doğal güzellikleri ve açık hava eğlence olanakları ile tanınır. Kartalkaya Kayak merkezinde, her seviyeden kayakçı ve snowboardcuya uygun çok sayıda pist ve parkurun yanı sıra bu faaliyetleri desteklemek için çeşitli olanaklar ve hizmetler bulunmaktadır. Bunlar arasında kayak kiralama, kayak dersleri ve yemek seçenekleri yer alabilir. Kartalkaya Kayak Merkezi'ne gelen ziyaretçiler, kayak ve snowboardun yanı sıra yürüyüş, dağ bisikleti ve binicilik gibi diğer açık hava etkinliklerinin keyfini çıkarabilirler. Tesis, dağlık bir bölgede yer almaktadır ve dünyanın dört bir yanından gelen kış sporları meraklıları için popüler bir destinasyondur.
İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.