KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Kapadokya Gezi Rehberi


Kapadokya Gezi Rehberi

Kapadokya gezi rehberi başlığı ile anlatacaklarımızla bölgeye gittiğinizde yapılacak bir çok aktivitenin bilgisine sahip olacaksınız. Kapadokya’da gezilecek çok alan olduğu için sizi hareketli bir gezi bekliyor. Ihlara vadisi, göreme açık hava müzesi, dev peri bacaları, üç güzeller, Derinkuyu ve kaymaklı yeraltı şehirleri, asmalı konak, güvercinlik, hacı Bektaşi veli külliyesi gezilmesi gereken yerlerin ilk sırasında geliyor. Kapadokya’yı verimli şekilde gezmeniz bu yerler ve daha nicesini sizler için planladığımız tur ile rahatça gezebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bize ulaşmayı unutmayın.


Kapadokya Gezisi

Kapadokya gezisi misafirlerine birçok doğa harikası ile tanıştırmayı bekliyor. Peri bacaları ile tüm dünyaya adını duyurmuş bölge, vadileri, eşsiz manzaraları ile tarihi bir yolculuğa çıkmanızı sağlayacak. Kapadokya gezisi sonlandığında bölgenin dokusunun sizi kendiyle nasıl bütünleştirdiğine şaşacaksınız. Sanki binlerce yıl önce bu peri bacaları yer altı şehirleri sizin de eviniz mi gibi hissedeceksiniz ve evinizden ayrılırken duyduğunuz burukluğu hissedeceksiniz. Sadece tarihi değil, bir lezzet senfonisi de sizi karşılayacak Kapadokya gezisi başladığında. Uzanan üzüm bağları, bölgedeki dokusu korunan mimarisi, küçük hediyelik mağazaları ile sizi kendine aşık edecek bu yer tüm dünya dan yılın her dönemi misafirlerini ağırlamaya her yıl ziyaretçi sayısını arttırarak devam ediyor. Peki Kapadokya gezisi sadece kültürel bir gezi mi olacak? Bölge de yapılacak bir çok aktivite de mevcut. Atv turu ve balon turu en yaygın aktiviteler. Peki nedir bu aktivitelerin ücretleri?

Kapadokya Atv Turu Fiyatları 2022

Kapadokya Atv turu fiyatları 2022 yılında hala cazibesini korumaya devam ediyor. Vadiler içinde rehber eşliğinde binlerce yıl önce insanların ev olarak kullandığı, kendilerini korumak için saklandıkları yerler arasında Atv turu yapmak sizleri tarihin parçası gibi hissettirecek. Kapadokya Atv turu fiyatları hizmet veren birçok firma arasında değişiklikler gösterebilmekte. Asıl fiyat farkının nedeni Atv turunu yapacağınız süre, şirketlerin 1 saatlik, 2 saatlik, 4 saatlik ve günlük turları bulunmakta. Turun süresi uzadıkça fiyatta artmakta. Kısa turlar olarak nitelendirilen 1 saatlik turlar 350 tl den başlarken süre uzadıkça 600 tl ye kadar çıkabilmekte. Atv turu yapmayı düşünüyorsanız önceden firmalar ile görüşüp rezervasyon yaptırmakta fayda var çünkü genelde turlar tek bir atv ile çıkmıyor. Kapadokya Atv turu yapmak isteyen ziyaretçilerin bilmesi gereken bazı durumlar mevcut.

  • Atv kullanabilmek için araç yada motor ehliyetine sahip olmasınız
  • 10 yaş altı çocuklar katılamıyor(firmalar arası değişebilir bir yaş sınırı)
  • Kapadokya Atv turu için firmanın verdiği ekipmanları kullanmalısınız
  • Rehbere uyum sağlamasınız

Kapadokya Balon Turu Kaç TL

Kapadokya balon turu şehiri dünyaya açan bir kapı oldu aslında. Bölgenin tarihi özellikleri ve doğal güzellikleri ne kadar zengin olsa da bu kadar popüler hale gelmesinde balonların gökyüzüne her sabah erken saatlerde yükselmesi de büyük etkili oldu. Kapadokya balon turu ile Vadileri gökyüzünden izlemek, yeryüzünün şekillerini ayaklarınızın altında hissetmenin, bu deneyimin bir ücreti var. Kapadokya balon turu kaç TL sorusu ziyaret etmeyi planlayanların kafasında ki sorulardan biri. Öncelikle bölgede farklı farklı birçok firma var Kapadokya balon turu hizmeti veren. Bu firmalar arası fiyatlar değişiklik gösterebilmekle beraber, kurun durumu, ziyaret yoğunluğu da fiyatlar üzerinde etkili. Kapadokya balon turu uçuşa katılacak kişi sayısına göre belirlenmiş farklı hizmet paketleri ile ücretlendirilmekte. Her firmada bu kişi sayıları değişebilir. En uygun fiyatlı olan standart paket yani balona kişi sayısı olarak ortalama 24 kişinin bindiği balon turu. Paketler yükseldikçe kişi sayısı azalıyor, fiyat yükseliyor. Kapadokya balon turu sizleri cezbediyor ve katılmak istiyorsanız, turumuzda sizin için bunu planlayabilir ve ya detaylı bilgi alarak sizi bilgilendirebiliriz.
İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.